Chachar cup 2011 (11.6.2011)

V sobotu se uskutečnil 3.ročník turnaje fanoušku ve fotbale, kde nechyběl ani náš tým Havířováků, který odcestoval s 9 sportovci. Tým byl složen na půl ze starších a mladých hráčů. Na tenhle turnaj nám připravil skupinu srdcař Baníku Radek Slončík, když nám vylosoval tým Bomiti, s kterým jsme odehráli první utkání turnaje, ve kterém jsme podlehli 2:1 i když jsme vedli tak jsem nebyli schopni udržet vítězství. Dalším vylosovaným týmem byl Frýdek-Místek se kterým jsme museli vyhrát, aby byla naděje na postup ze skupiny, což byl náš cíl. V prvním poločase jsme předváděli krásnou hru a soupeře jsme nepouštěli ani k míči. Poločas skončil nerozhodně 0:0. Ve druhém polačasu jsme polevili což byla největší chyba a obdrželi jsme dvě branky, které rozhodly. Tímto skončila naše naděje na postup. A posledním týmem v naší skupině byli Přísní Chachaři na kterých jsme si chtěli zlepšit náladu a porazit je. Což se nám nepovedlo. V tomto zápase jsme získali pouze bod za remízu 1:1 a přišli o klíčového hráče, který utrpěl zranění kotníku, takže nemohl dohrát. Tak přejeme blízké uzdravení. Myslím si, že tento turnaj byl dobrým zpestřením sobotního dopoledne. Tím bych chtěl poděkovat všem hráčům, pořadatelům a naším fanouškům kteří přijeli podpořit svůj tým. Snad v příštím ročníku bude stát při nás větší štěstí a dosáhneme třeba nějaké medaile.