GKS Katowice – Dolcan Ząbki 3:1 (31.3.2012)

Jelikož nám televize přisoudila Baník až na pondělní odpoledne, nechtěli jsme být za žádnou cenu o víkendu bez fotbalu a tak padl nápad vyjet na GieKSu. Slova vzaly za své a v sobotu kolem třetí míříme v počtu pěti osob směr Katowice. Cesta se trochu vymyká kontrole a tak na místo dorážíme až 10 minut před zápasem. Fandění je na průměrné úrovni, na podprůměr spadá po inkasované brance a tento trend trvá až do vyrovnání, které přichází před první pauzou. Na začátku druhého poločasu strhli domácí vedení na svou stranu a společně s výsledkem 3:1 se na stadionu zjevuje jakásik prosincová ukázka, protože během neptřetržité minimálně půlhodinové vánice nasněží několik cm sněhu, za velice hlasitého dopingu GieKSa dotahuje zápas do vítězného konce. Poté přijímáme pozvání katowických přátel a po zápase se nějakou dobu zdržíme. Nakonec dorážíme do své domoviny kolem druhé ranní. GieKSa Baník!