Havířov Cup 2018

Únor zahajujeme prvním ročníkem havířovského futsalového turnaje. Účastníky jsou týmy Město, Podlesí, Šumbark a FC Okolice, složené z hráčů žijících na předměstí Havířova. První hráči se schází už dopoledne v Prostřední Suché, za účelem návštěvy přátelského utkání baníkovské juniorky proti MFK. Něco přes 20 havířovských pak v druhém poločase vytahuje transparent pro po boku Matušoviče hrajícího lovce čivav: “Nelovíme postup, ale čivavy – MFK Havířov.”

Samotný turnaj začíná úderem třetí hodiny vyhroceným utkáním Města proti Šumbarku, ve kterém mají navrch hráči druhého zmíněného týmu. Stejní soupeři se pak setkávají i ve finále, kde Šumbark potvrzuje výsledek z prvního zápasu další výhrou a stává se vítězem poháru. Na třetím místě končí tým z Podlesí doplněn o dva hráče z katowického Podlesia. Poslední místo připadá týmu FC Okolice, který i přes veškerou snahu podlehl v zápase o třetí místo Podlesí 0:2.  

Halu během celého turnaje zdobí naše hlavní baníkovská zástava Havířov, malá TfH a samozřejmě i všem dobře známá Fans & Thugs from Havířov. Mimo našich zástav na protější straně věšíme i vlajku Sprinterského klubu z Prostějova. Kromě vlajek se na turnaji objevují ještě dva transparenty – ten první vítá na světě nejmladšího člena naší bandy, který se narodil poslední lednový den tohoto roku. Druhý je pak pro vězněného kamaráda Kubu – DRŽ SE!

Po rozdání cen se všichni přesouváme do jednoho z havířovských šenků a společně až do ranních hodin připíjíme na jarní část sezóny!

H.

VÝSLEDKY TURNAJE:

Šumbark – Město 2:0
Podlesí – Okolice 3:0
Šumbark – Podlesí 1:1
Město – Okolice 2:0
Šumbark – Okolice 1:0
Město – Podlesí 0:0

1. Šumbark 4:1 7 b.
2. Podlesí 4:1 5 b.
3. Město 2:2 4 b.
4. Okolice 0:6 0 b.

1. – 4.: Šumbark – Okolice 4:1
2. – 3.:
Podlesí – Město 0:2

o 3. m.: Okolice – Podlesí 0:2
Finále:
Šumbark – Město 3:2

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.