Mladá Boleslav – Baník Ostrava (1.12.2013)

Na poslední výjezd roku 2013 vyjíždíme v brzkých ranních hodinách v počtu asi 100 Chacharů, z nichž valná většina po nasednutí do vlaku zmoženě ulehá a usíná po probdělé noci. S chlapci z Novojičínska dorazila i jedna společnice, která asi nastoupila s choutkami na vlakový gang bang. Zbytek osazenstva, které se řádně vyspalo s konzumací teprv začíná a v konečné stanici Ml. Boleslav – město se na vystupující Chachary naskýtá nepěkný pohled, podobný těm z výjezdů do Olomouce či na Spartu… Ve městě škodovek se každý vydává svým směrem, času do zápasu je ještě dost.
Chvíli před utkáním dojíždí ještě autobus radikálně zaměřených a míříme ke stadionu. Po vhození rácí přes plot začínají čmuchat psi a berou nějaké lidi. Dochází k menší potyčce u brány, načež nabíhají ze sektoru i od pokladny čerti a řežou lidi hlava nehlava teleskopama, vše ukončují vystříkáním pepřáku, mimo jiné i do rány na hlavě od teleskopu… Pomalu se všichni dostávají na sektor, kde nás jsou necelé tři stovky (v tom asi 20 GKS) a po několika minutách pokřiků o vpuštění fans se začíná fandit. Po chvíli se zvedá choreo zobrazující glóbus se znakem Baníku místo zeměkoule, což doplňuje nápis na plotě „CELÝ NÁŠ SVĚT !!!“ a stříbrné a modré lesklé papíry.

P1090898
Do toho je odpalována pyrotechnika, kterou hned hasí hasiči… Plotu poté dominuje vlajka APPLE COMMANDO a visí i pár menších zástav. O přestávce se jeden maniak vychčije na fízly z vrchu ze sektoru a ihned si jdou pro něj. Doufám, že jim ty chcanky pořádně zatekly za krk !!! Na fotbal se ani nedá dívat a dostáváme další čtyřku… Po zápase spěcháme na vlak, mezitím se dvěma motorizovaným dostávají do rukou dva šaliky šesti boleslavských Scunk Fans.

skunk
V Kolíně jsme málem svědky neštěstí, když fízlům opět něco vadí a vzniká strkanice na peróně zrovna při příjezdu vlaku. Zpáteční cesta už se nese v typickém duchu spánku, únavy, opilosti a nekončících chorálů…
Havířovských se na závěr podzimní části do Boleslavi sjela rovna dvacítka.

HAVÍŘOV ON TOUR

FOTO ZDE

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.