Shrnutí sezony Mysłowické GieKSy (10.7.2009)

Na počátku bychom se chtěli pochválit, že náš fc Mysłowice skončilo na 1. místě v žebříčku nejaktivnějších sídlišť a fc v jarní sezoně.
Ale začněme od začátku od památného výjezdu do Stalowej Woli… počátkem sezony GieKSa opět začíná jezdit na výjezdy. Upozorňujeme, že na každém výjezdu byl reprezentant fc Mysłowice. Nemáme výjezdovou nulu! Na konec vyšlo, že na poslední výjezd sezony (Jastrzebie) se Mysłowických GieKSařů, vydává okolo 120 osob, což je naším novým malých rekordem. Malým proto, že tento výjezd nepatřil k nejdelším. Jinými počty, které stojí za to zmínit jsou určitě Korona (středa) – 30, Widzew (středa) – 36, Opole – 29, Motor – 55, Lubin (středa) – 16, + výjezd s Baníkem do Brna, kam se vydáváme podpořit naše české bratry ve 20-ti lidech dobré bandy..
Celkově, tak říkajíc, bylo dobře, i když víme, že máme na víc.

Pro zajímavost…
Můžeme také prozradit, že jsme si vedli náš vnitřní Mysłowický výjezdový žebříček, ve kterém se ukázalo, že nejpočetnji jezdící po Polsku částí Mysłowic, se stali fanoušci ze Skoty, druhé místo patří Śródmieściu a poslední místo na pódiu obsadil Bonioł, který na cílové pásce předehnal Piosek.
S domácími zápasy to, na Bukowé, nebo též ”domácími” v Jaworzně, bývalo různě – jednou lép a jednou hůř. Nejvyšším počtem jsme se zaprezentovali na zápase s Motorem – okolo 300 lidí (http://www.youtube.com/watch?v=l4Pwm8SMnKY) a na zápase s Jastrzebiem – cca 230 hlav – což jsou počty ze srazů. Na jaře, samozřejmě, na Widzew, ale jednak těžko můžeme napsat konkrétní počet, po tom, co nám vedení vymyslelo s transportem, ale i tak můžeme směle tvrdit, že nás bylo HODNĚ! Pouze jednou jsme se objevili na Bukowé v méně než 100lidech (GKS Katowice-Górnik Łęczna ok. 80 osob) což nás zcela uspokojuje.
Nutno zmínit, že fanoušci našeho fc vykoupili na jarní sezonu celých 70 permanentek. Což je, pro pokreslení situace, více, než samotné Jaworzno, kde GieKSa hrála své domácí zápasy.
Z pohledu fanouškovksách suvenýrů jsme také nestáli stranou. Vydali jsme ok. 600 triček s motivem jednotlivých částí Mysłowic, 200 nových šálů, 100 polštářků, 100 nových klíčenek, 70 zímních čepic, 50 bund a okolo 40ti mikin. Fotky se obejví na stránkách (brzy…)
Nelze se nezmínit o charitativním turnaji WOŚP o kterém jsme si mohli přečíst v jednom s dílů TMK http://i40.tinypic.com/15mg21j.jpg
To bychom měli. Příští sezona bude ještě lepší!!!
Mysłowicka GieKSa! Pravděpodobně najlepší fc GieKSy 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář