SUMMARY – JARO 2012 OČIMA HAVÍŘOVA

BANÍK OSTRAVA
Na jaře Havířov jezdil ve velmi dobrých počtech, nejvíce nás bylo na Slovácku (70), nejméně havířovských vyjelo do Příbrami (18). Před ligovými mači však probíhá příprava na jaro a tak se v lednu ukazujeme v Orlové s vlajkou, v Karviné (22) a v Třinci (6). Po generálce probíhá mobilizace do Mladé Boleslavi, kam děláme choreo k šestiletému výročí TfH. Nakonec nás vyráží 42, což s vydařeným choreem, potyčkou s ochrankou a ziskem šál hokejových Pardubic udělalo povedený výjezd. Druhý výjezd – pondělní na Bohemku – absolvovala dvacítka nejvěrnějších. Po fotbale jde část z nich s ostatními na ACS, ale výsledkem je držení a buzerace fízlů v metru. O necelé dva týdny později míříme opět do Prahy, tentokrát na Spartu. Tam se sjíždí 37 havířováků, z čehož pár bojechtivců vyjíždí dříve s bandou. Domácí se nepostavili, po zápase probíhá celkem drsný střet s ochrankou a cestou na hlavák se podaří ukořistit několik symbolů. O pár dnů později hraje Baník pohár v Olomouci, kde jej přijelo podpořit 28 lidí z Havířova. Hned následuje výjezd na Slovácko, tam Havířov vypravuje svůj bus, několik málo osob jede klasicky vlakem a mnoho dalších se přidává auty. Celkový počet se vyšplhal na úctyhodných 70 kousků! Po fotbale 2 z nás končí v poutech a zbytek zde tráví noc čekáním na kamaráda z GKS… Téměř na rok přesně vyšel poté výjezd do Hradce, tam vyjíždíme ve čtyřiceti lidech. Pak jedeme znovu do Prahy – pětadvacítka havířovských na Dukle, kde celý náš sektor opouští stadion v 60. minutě. Předposledního výjezdu do Příbrami se zúčastnilo pouze 18 osob, což je náš nejslabší počet. Předchozí noc u nás tráví 4 katowičáci. A jaro završujeme na fanatickém výjezdu v Teplicích, kde nás vyjelo 28…
Reporty ze všech výjezdů jsou k přečtení zde a naše počty zde.

orlova

mb2

mb

mb3

mb4

boh

doma

tpc

MIMOZÁPASOVÉ AKCE FCB
V úvodu roku vyzýváme fotbalové Slovácko na střet mladých ve formátu 10×10 v Uherském Hradišti, kde hrál Havířov hokej. Domácí nabídku přijímají a vítězství jde na naši stranu. V průběhu jara se potom po domluvě staví 19 havířovských dvacítce opavských chuligánů. Výhra jde na stranu Opavy.

uh

op

GKS KATOWICE
Netradičně na hokejovou GieKSu (zápas s Legií Warszawa) se vydal jeden havířovák a o pár dnů později se 2 účastní Torcida Cupu v Zabrzu, kde měl zastoupení i Baník. Po návratu z výjezdu na Spartu se nás 8 vydává podpořit GKS proti Ruchu Radzionków. 5 osob jede poté na domácí zápas s Dolcanem Ząbki, a poté i na utkání s Łęcznou. S GieKSou jedeme i na výjezdy a to na Zawiszu Bydgoszcz, kde nás z Havířova jelo 6 a na malé derby do Gliwic, kde jely 3 osoby.

gieksa-rr

SONY DSC

HOKEJ
Hokejové aktivity zde.

kalos

DALŠÍ AKTIVITY
Na hokejových zápasech prodáváme suvenýry „Zachraňme Baníček“ a vyrábíme transparent na most.

zb

bb

bb2

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář