1. FC Slovácko – Baník Ostrava (28.9.2011)

Přibližně s hodinovým zpožděním vyráží 9 havířovských Thugs jedním autem na pohárové utkání mezi Slováckem a Baníkem. Pohodovou cestu havířovákům zpříjemňuje několik lahviček hruškovice a nějaké pivka. Zhruba v polovině cesty přichází menší komplikace v navigaci a tak havířovští nesmyslně bloudí. Ve finále tak stíhají aspoň druhý poločas kdy už Baník prohrává 1:0. Ihned po příchodu na stadion věší do vrchní části sektoru svou zástavu a spolu s ostatními chachary se zapojují do kvalitního fandění. V sektoru jsou zahlédnuti další havířovští fans a tak celkový počet havířováků v Uherském Hradišti byl 13 osob. Baníku se daří po dlouhých 511 minutách vstřelit gol a tak zápas končí remízou 1:1. Po zápase se havířovští naloží do auta, hodí něco do žaludků a v poklidu vyrážejí na zpáteční cestu. Cesta většinu unaví a některé až tak, že se jim nechce vystoupit z auta a přesunout se domů do postele.