Viktoria Plzeň – Baník Ostrava (2.10.2011)

Po náročné sobotě se v nedělní ráno na vlakovém scházíme 4, a jsme udiveni kolik že nás vlastně pojede. Cestou však zjišťujeme, že náš počet narostl na 12 osob a tak zavládlo alespoň mírné uspokojení. Cesta probíhá bez problémů a tak hodinu před zápasem vysedáváme v Plzni. Zde jsou všichni vedeni z nástupiště v kordonu přímo do sektoru a tak je šance na nějakou zábavu nulová.
V sektoru se schází pouze kolem 150 fans, z čehož je 12 již výše zmíněných havířovských, bohužel bez zástavy. Fandění je po celý zápas na velmi dobré úrovni a Baníček po velmi dobrém výkonu získává „zlatý“ bod. Nutno říct, že měl v mnoha případech velké štěstí a několikrát také skvěle zasáhl gólman Pietrzkiewicz. Po krátké děkovačce a s úsměvem na rtech se tedy vydáváme zpět. Je nám podržen dřívější vlak a tak se již kolem deváté objevujeme v Praze, odkud ihned míříme směr slezská aglomerace.
Sečteno, podtrženo máme za sebou další kvalitní výjezd a doufejme, že se příště sejdeme v trochu větším počtu! Havířov on BANÍK TOUR.
Ant.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář