Indians – Slavoj Bruntál 3:1 (1.5.2007)

Na tohle utkání měli přijet 2 kluci z Plauenu, tudíž probíhala mírná mobilizace v našich řadách, abychom si netrhli ostudu… V den zápasu nakonec přišla z Německa zpráva, že nikdo nedorazí, tudíž částečně spadl kámen ze srdce :-). I když nyní si myslím, že bychom si ostudu rozhodně neudělali… Ale popořádku.

V sektoru se scházíme už 45 minut před zápasem a chystáme choreografii, která je nakonec spuštěna asi v 5.minutě… Za cca 25-ti metrovým nápisem BIANCO-AZZURRO-NERRO je roztaženo 29 dlouhých igelitů v bílé, modré a černé barvě. Škoda jen velkého větru, ale i tak to vyniklo opravdu velmi dobře. Ke konci půle jsou také odpáleny 4, snad nekonečné dýmovnice… Ve druhé půli, kdy je v sektoru 40 lidí, se začíná s velmi dobrým dopingem, který nám vydrží až do konce zápasu a který zcela zřetelně vnímají i hráči (jen tak dále!). Postupně je odpáleno několik gejzírů a 21 červených rací.

Po výhře 3:1 jsme stále velmi blízko postupu do Divize, navíc opravdu si myslím, že úroveň v našem sektoru byla po dlouhé době velmi dobrá. Jen tak dále! Každý určitě vidí, že stačí málo a vypadá to tak, jak by to mělo vypadat!

J.R. from B.K.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář