PROHLÁŠENÍ THUGS FROM HAVÍŘOV A REAKCE NA URČITÁ OBVINĚNÍ (21.3.2012)

V poslední době jsme se setkali s obviněním, že jakožto havířovský fanklub Baníku Ostrava využíváme prostředky vydělané z prodeje nálepek na hokejové prezentace AZ Havířov. Tímto prohlášením se od těchto obvinění chceme jednoznačně distancovat a uvést vše na pravou míru, protože tyhle řeči nás diskreditují a kazí naše renomé, přitom si myslíme, že svým přístupem jdeme příkladem ostatním baníkovským fanklubům…

Vše bychom chtěli rozdělit do dvou hlavních bodů:

1. AZ Havířov – Kluci, starající se o ultras produkce na havířovském hokeji si peníze shánějí sami, vyrábějí propagační předměty, pravidelně vybírají čapku na hokeji apod., je naprosto zcestné si myslet, že hokejové aktivity financují na úkor čapky TfH!

2. Prodej TfH samolepek – Veškeré peníze z prodeje havířovských nálepek stále máme, bylo z nich investováno jen šestileté choreo do Mladé Boleslavi a náklady spojené s ním a část také na pohoštění družebních přátel z GieKSy. Veškeré peníze z prodeje wlep jsou transparentně spočteny a nemáme problém to komukoliv, do této „problematiky“ vidících, prokázat.

Thugs from Havířov

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář