ROW Rybnik – GKS Katowice (17.4.2014)

mini-rowUž dávno bylo jasné, že o zápas GieKSy v nedalekém Rybniku bude ze strany FCB velký zájem. Do svého vysílání si utkání vybírá televize a hracím dnem byl stanoven čtvrtek. GieKSa po vyjednávání nakonec obdrží 500 lístků, z nichž 60 lístků jsme dostali my a zhruba stejný počet nás i vyjíždí na místo.
S menším zpožděním přijíždíme ke stadionu ROW-u a v cca 25. minutě se scházíme před sektorem hostí, kde ještě stojí plno fans GKS. Ochranka pouští velmi pomalým tempem a někteří se na sektor dostávají až někdy po přestávce… Někdo zamířil na sektory domácích a někdo se na stadion, kde se mj. jezdí i závody ploché dráhy (tzv. żużel) ani nedostal.

39_ROW_Rybnik_-_GKS_Katowice_cz1
Na straně domácího ROW-u Rybnik byli spřátelení Naprzód Rydułtowy, Wisłoka Dębica a Concordia Knurów, v sektoru hostí GKS Katowice s Baníkem Ostrava a samotný třetí sektor tvořil Górnik Zabrze. Fandily všechny tři sektory a ultras prezentaci si připravil jak ROW, tak GieKSa. Představení domácích tvořily kartonový obrazec 64 s nápisem „PÓŁ WIEKU ZA NAMI A PRZED NAMI TYLE LAT“ a zelenočerné mávací vlajky na tyčích, které později při další prezentaci doplnila pyrotechnika. Ultras z Katowic připravili sektorovku „POJEBANI PIROMANI“ s nápisem na plotě „JESZCZE WIĘCEJ“, čemuž asistovaly černé fólie a velké množství pyra.

DSC_4781
Na hřišti je dlouho vyrovnaný stav, ovšem GKS se ve druhé půli vzpamatuje a 4x skóruje. Jeden míč za druhým ze sítě předposledního celku ligy loví Tonda Buček :-).
Po zápase se pakujeme do aut a vracíme se bez problémů z tohoto rychlo-výjezdu domů.

foto zdezde a zde
video zde

Díky GieKSe za pohoštění !!! GieKSa & Baník!

HAVÍŘOV NA SILNICÍCH

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.