Slovan Liberec – Baník Ostrava (5.4.2014)

mini-libeSled zápasů nás podruhé za sebou zavedl na hřiště soupeřů a nyní nám dokonce bylo umožněno vyjet na výjezd v sobotu, což je pro mnohé jev nevídaný, do Liberce zvlášť. Již v týdnu před zápasem se dal vypozorovat poměrně velký zájem o tento zápas z řad havířovských a tak jsme byli sami zvědavi, jak to vše dopadne. Již ráno na vlakovém nádraží se schází poměrně dost lidí a různými způsoby míří do Svinova. Zde nasedáme do průměrně zaplněného vlaku a v pořádku dorážíme bez zbytečného přestupování až do Liberce. Cesta tam byla poklidná, horko začalo být až po odjezdu z Pardubic, kdy se díky jedné přistoupivší jedno z kupé mění v erotický salón. Když už začala zábava vrcholit dojíždíme bohužel do cíle. Zde se rozprcháváme všemi směry, ovšem bedlivé oko zákona nepřipustilo, aby k něčemu zvláštnímu vůbec mohlo dojít a tak se usazujeme v tradičním podniku, kde většinou trávíme noci. Poté se už po krátkém bloudění dostáváme ke stadionu, kde se v pohodě dostáváme, ačkoliv jsou velmi důkladné prohlídky (takové jsem snad ještě neviděl). Důkladné byly natolik, že vlajky větší než 2×1 metr nebyly vpuštěny. Zápas začíná a my se v počtu 252 osob (22 z Havířova) prezentujeme kvalitním dopingem, k čemuž dopomáhá akustika sektoru.

006
Premiéru si odbyl nový chorál, ukázali jsme domácím svá nahá těla a vyvěšen byl nápis SEKTOR: RODINY S DĚTMI. Slušně pozdraven byl i bývalý brankář, funkcionář, podnikatel, politik, mafián, chuligán a předseda FAČR v jedné osobě – Miro Pelta.

021
Liberečtí rozděleni na dva kotle předvedli nápisy s obouručkami a co se hlasové produkce týče, slyšet moc nebyli. Na hřišti to po 15ti minutách vypadalo na solidní debakl, v průběhu se naši „kopači“ vzpamatovali a mohli jsme si dvakrát zakřičet gól, bohužel Slovan přidal ještě jeden a všechny body zůstaly pod Ještědem u Nisy. Loď s názvem Baník tak zaznamenala další díru v trupu a topí se dál v sestupových vodách…

liberec
Po zápase následuje cesta zpět na nádraží, přičemž většina využije služeb přítomného obchodu a nabere na cestu zpět nezbytné zásoby, jež se jistě budou hodit. Vlak se pomalu plní, někteří dopíjí své zásoby ještě před odjezdem vlaku a to vše slibovalo skvělou zpáteční zábavu, což se za chvíli začalo bezezbytku naplňovat a to co se dělo po cestě zpět netřeba ani komentovat, ale byla to párty se vším všudy, jediní, jenž z ní neměli radost byli vykulení fízli. Jelikož brzy vše došlo, zásoby si nechali někteří dovézt na nástupiště pardubického nádraží a párty mohla směle pokračovat. V tom však již část usíná, postupem času usínají další, něco kolem půl třetí se vylodíme na Svinově, odkud někteří auty, někteří vlakem míří zpět do Havířova a ukončují tento podařený výjezd.

SVALNATÍ ALKOHOLICI ON TOUR

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.