Slavoj Bruntál – MFK Havířov 1:4 (28.9.2006)

Na tento výjezd jsme se rozhodli jet auty.Hrálo se v den státního svátku a tak jsem čekal z naší strany početný zájezd fandů našeho hornického města….Mým snem již delší dobu bylo, ať se někde sejdeme v počtu aspoň 88-mi. To se nezdařilo, ale i tak jsem byl potěšen, když náSS na stadióně nakonec bylo 18 :-D. Kdo ví proč byl počet tak nízký.Možná za to mohla dlouhá (pro někoho jěště neskončená) noc plná alkoholu.

Necelá desítka dojela autobusem s hráči (to se snad už nikdy nebude muset opakovat).Zbytek dvěmi auty.Před zápasem se scházíme v hospodě,kde vzniká první problém,jelikož 70-ti letá slečna je trocho pomalejší. Neváháme a na místo nového číšníka za pípou dosazujeme našeho kamaráda. Slečna servírka to po pár minutách zjišťuje, nasírá se a volá policii. Nechce ani příjmout naše peníze a další obědnávky. MP Bruntál se dostavuje celkem brzy a vlastně stejně ani nic neřeší. Po dopití pív jdeme na VIP tribunu, vyvěšujeme naší vlajkoslávu a snažíme se fandit…Myslím si, že na to kolik nás bylo, tak support byl dobrý. Zapalujeme nějaké ty dými- tuším, že nebylo možné nic vidět na dálku 5-ti cm po celém stadióně, důchodci však byli trpěliví.Dále pak opět vzniká kamarádské žduchání nově vzniklé družby PodleSSí+Město proti již brzy bílému Šumbarku. Zasáhla i PČR a tak vzniká proti fízlovská nálada. Stupidními pokřiky se to jen hemží, pravicových pokřiků je však asi nejvíc (tímto zdravím Sváťu Probléma apod.).

Před koncem ještě odpalujeme nádherné žluté ohně, děkujeme našim hráčům za skvělé vítězství 1:4 a můžeme jet domů. Při rozhoupání našeho auta málem odřeme auto kriminálky, která sedí a nic nedělá i když se jim jeden z nás snaží dostat do auta. Bruntál je město řekl bych tmavé a tak uděláme ještě jedno kolečko kolem romských podlidí a to bez úspěchu. Čas pokročil a tak jsme vyjeli domů…někteří však šli pokračovat do hospod do pozdních ranních hodin třetího dne…Asi nový havířovský trend.

Jménem 50-ti procent Fanatic fans se s Váma loučím a děkuju za pěkný den.

 

Mili F.F.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář