1. FK Příbram – Baník Ostrava (17.8.2013)

Třetí výjezdová zastávka, překvapivě v sobotu, byla Příbram. V očekávání pěkného a slunného dne vyrážíme z Havířova (7 osob, v tom 3 z GKS-u Katowice) v noci z pátku na sobotu. Cesta probíhá v klidu a díky mírné konzumaci alkoholu taky rychle. V Olomouci se k nám přidává další osoba z Havířova. I v Praze je očekáváno navýšení počtu, ovšem z nepochopitelných důvodů se dvě osoby otáčí a jedou domů. Suma sumárum nás do Příbrami, s menší zajížďkou, vyráží 7. Počasí se opravdu povedlo a tak ihned vyrážíme k nějaké vodní ploše. Od námi vytipovaného rybníku jsme přece jen očekávali trošku víc, ale na schlazení to stačilo. U rybníku jsme vyvalení až téměř do začátku zápasu, poté se taxíky vydáváme ke stadionu.

pribram3
Na stadionu se schází 261 fanoušků Slezské (v tom celkem 7 osob z Katowic), z Havířova na tomto výjezdu bylo jen a pouze 10 osob.

pribram
Na hřišti se Baník trápí a prohrává už potřetí v řadě 4:0. Od toho se odvíjí i situace na sektoru, kdy se ještě v první půli jakž takž fandí, ovšem v druhé půli už podpora opadla. Po třetím gólu v naší síti se přestává fandit úplně a sundávají se vlajky. Po čtvrtém už raději odcházíme ze sektoru.

05_pribr_fcb53
Cesta zpátky probíhá v pohodě, v našem vagonu se rozjíždí solidní zábava, ovšem i tak únava vyhrává a postupně většina usíná. Do Havířova dojíždíme okolo 6. hodiny. Díky do Katowic za podporu! A my dalej swoje… legia to stara kurwa!

fotky zde

Havířov on tour

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář