Na poslední zápas sezóny a zároveň poslední zápas FCB v nejvyšší soutěži se rozhodujeme vyrazit opět (jak tomu na poslední domácí zápas už bývá zvykem) společně z Havířova vlakem. Dva aktivní mladíci přes týden nelenili a polepili plakáty město.
16/05/2016
12/05/2016
Vysočina Jihlava - Baník Ostrava (11.05.2016)
Včera se do Jihlavy na poslední výjezd v první lize dopravilo auty a autobusem 29 havířovských. Na fotce čtveřice z autobusu. Celkový počet Chacharů v sektoru se zastavil na čísle 322.
10/05/2016
Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905 (07.05.2016)
Za poměrně teplého počasí dorazil v sobotu do Vítkovic poslední z pražských týmů ligy a sice vršovičtí Bohemians. Pokračovala akce „vstup za korunu“ a výsledek utkání v Plzni - tedy už jistý sestup – dával tušit, že návštěva nebude vyšší než na posledním utkání s Libercem. Nakonec si na stadion našlo cestu 4580 diváků. Ovšem kotel byl naplněn více a také se bavil ještě lépe než posledně.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře (Atom)